ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ПОЗИЦИЯТА:

  • Отлично владеене на немски език, допълнително владеене на английски и други езици е предимство;
  • Отлични комуникативни умения;
  • Опит в осъществяване на търговски сделки – е предимство;
  • Умения за работа в динамична среда, водене на преговори ;
  • Отговорно изпълнения на задълженият, високо чувство за отговорност, лоялност към работодателя;
  • Компютърна грамотност обслужваща длъжността. Умения за работа със Microsoft Office (Excel Pivot Table), Power Point, CRM, Microsoft Dynamic NAV, BI (Qlik View) ще се считат за предимство.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Водене на търговска кореспонденция;
  • Подготовка на оферти и потвърждения на поръчки;
  • Поддръжка и развитие на контакта с клиентите и посещения на място при тях;
  • Участие в организирането на участия в панаири и презентации пред наши гости и клиенти;
  • Предоставяне на информация и консултиране на клиентите относно продуктите на компанията;
  • Участва в маркетингови проучвания на пазара;
  • Работа със софтуер – Microsoft Office (Excel Pivot Table), Power Point, CRM, Microsoft Dynamic NAV, BI (Qlik View).

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Динамична и мотивираща работна среда, екип от квалифицирани и опитни специалисти, готови да споделят знанията си с Вас;
  • Стриктно спазване договореностите между страните;
  • Постоянна и дългосрочна работа в стабилна компания, гарантираща спокойствие за Вас и Вашите семейства;
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
  • Здравословни и безопасни условия на труд;
  • This job is expired!
Сподели тази обява

"Киттнер Анлаген- унд Машиненбау“ ЕООД е изцяло частна компания, създадена през 1994год. от г-жа и г-н Киттнер в Грмания.  През 1996 год. закупува собствена производствена база и прехвърля цялото ноу-хау в България. Разположена е в индустриалната зона на  с. Калояново (на 20 км. от Пловдив) на площ над 26000 кв. м. от които производствени и административни сгради  5000 кв.м.

Основната дейност на фирмата е дизайн, производство и монтаж на машини и съоръжения от неръждаема стомана за автомобилната, фармацевтичната, химическата и хранително-вкусовата промишлености. Фирмата е експортно ориентирана и изнася продукцията си в над 30 държави на 5 континента. От 20 години на световния  пазар,  фирмата е добре позната като качествен производител и надежден партньор.

Уважение и коректност, работа на високо професионално ниво и печелим ежедневно уважението на нашите колеги и клиенти.

Успява се с амбиция, но твърдо вярваме, че всички можем да растем заедно.

Свържете се с нас http://www.kittnerbg.com